Послуги надаються – Київ, Київська область, Україна

Чому вибирають саме нас:

Пунктуальність точні терміни

Безпечно для здоров'я

Гарантія результату

Час роботи 30 - 50 хв.

Знищення комах і гризунів

Детальніше Закрити

 

 

Клинінгові послуги надаються компанією, як окрема послуга, так і в рамках якісного проведення дезінсекції та дератизації.

Ні для кого не є секретом, що умовою відсутності у Вашому приміщенні санітарних комах (таргани, мурахи, мухи та інші) чи гризунів, а також неприємних запахів – є ЧИСТОТА. В приміщенні не повинно знаходитись залишків їжі, жирних плям, нагару та інших джерел живлення для шкідників. Крім цього, вчасно не прибрані біологічні залишки життєдіяльності людини призводять до швидкого розмноження шкідливих бактерій, які в свою чергу, негативно впливають на стан здоров’я членів сім’ї чи співробітників установи.

Періодичне та сезонне прибирання, а також прибирання після ремонту чи будівельних робіт Ваших приміщень, звільнить Вас від брудної роботи та надасть Вам більше вільного часу для приємного відпочинку в колі друзів.

Під час прибирання нашими співробітниками застосовуються тільки високоякісні професійні миючі та дезінфікуючі засоби кращих світових виробників. Ви можете бути впевненими в безпеці наданих послуг та бездоганній чистоті Ваших приміщень. Кожний вид прибирання буде виконаний з врахуванням Ваших побажань, максимально оперативно і в зручний для Вас час.

“Катарос” піклується про ВАС та ВАШИХ близьких.

Подаруйте родині